Kuidas saada endale eksemplari miniõpikust...,

...kui oled hooandja?
1. Meil on hea meel, kui tuled oma toetajaeksemplari(de)le järele meie kontorisse aadressil Telliskivi 60A, sektor A3, 3. korrus. Kirjuta projektijuhile aadressil triin.toomesaar [ätt] kiusamisvaba.ee ning anna märku, millal soovid kontorisse tulla.
2. Kui oled andnud teada (nt siin), et soovid oma toetajaeksemplari postiga, pead arvestama, et läheb pisut aega, enne kui õpikute postitamisega hakkama saame ning need ühel või teisel viisil hooandjateni toimetada suudame.
3. Jälgi meie Facebooki lehelt (siin) või uudiskirjast (vt nt siia), millal on võimalust meie meeskonda kohata mõnel konverentsil vm üritusel, kirjuta sobival hetkel projektijuhile aadressil triin.toomesaar [ätt] kiusamisvaba.ee ning anna märku, et soovid just seal oma miniõpiku kätte saada.

...oled õpikust huvitatud lapsevanem, õpetaja või lihtsalt kaaskodanik?
Õpiku elektrooniline eksemplar on tasuta kättesaadav meie kodulehelt (siin). Kui soovid pabereksemplari, saad selle soetada annetuse eest SA Kiusamisvaba Kool kontole nr EE312200221056518192 (Swedbank). Kui tuled ise õpikule kontorisse/üritusele järele, oleme tänulikud annetuse eest alates 3 eurost. Kui tahad, et saadaksime sulle õpiku postiga, oleme tänulikud annetuse eest alates 6 eurost. Kirjuta projektijuhile aadressil triin.toomesaar [ätt] kiusamisvaba.ee, uuri, kas meil on laos veel õpikuid saadaval ning tee vastavad kokkulepped.

Head sõbrad, oleme tänulikud kõigile, kes on toetanud lapsevanemate miniõpiku valmimist nõu või jõuga! Aitäh!